Ürün Görseli

Erkekler de istenmeyen tüylerini almalı mı?

Son zamanlarda, Bir Sağlık Bakanlığı editörü, spor salonunda birden fazla kişinin bacak traş ettiğini fark etti. Hangisi merak uyandırdı: Bu bir eğilim midir? Şu an her yerde çocuklar bunu yapmaya başlıyor mu?

Belli ki bisikletçiler ve yüzücüler çok özel nedenlerle bunu yapıyorlar: sırasıyla yara iyileşmesi ve aerodinamik. Ancak ortalamalı çocuklar orada temizlik yapıp yapamayacağına dair incelenebilir sonuçlar istedik.

İnsanların çoğunluğu bacaklarını tamamen traş etmiyor ancak yüzde 33’ten fazlası “Ben tıraş olmuyorum, ancak onu kesmek için bir düzeltici kullanıyorum” dedi ve yüzde 15’i tamamen traş ediyor. Bu yüzden, araştırdığımız erkeklerin neredeyse yarısına kadarını bacak saçlarıyla ilgili bir şeyler yapıyor.

Ve kadınlar fikri ne düşünüyorlar?

Kadın Sağlığı’ndaki arkadaşlarımız Facebook izleyicilerine “Bacaklarını traş eden çocuklar hakkında ne düşünüyorsun?” Diye sordu. Sonuçlar:

Kadınların yaklaşık yüzde 30’u “bacak ayağını saçan bir adam” ve yüzde 22’si “temiz tıraşlı bacaklara sahip bir erkeği seviyor” gibi. Bu, bir erkeğin küçük bir bacak örtüsüyle yaptığı tepkide kadınların yarısından  fazlasının olduğu anlamına  geliyor.

Şu anda bacaklarınızı tıraş ediyorsanız veya en azından kırparak, anketimize göre, çoğunlukla neredeyse çoğunluğa sahip olduğunuzu bilmeniz şaşırtıcı olabilir. Denemek istediğinizde, burada, untuşlanmış bir bölgeye traş makinesi kullanmadan önce bilmeniz gereken her şeye rehberlik ederiz.

Neden çocuklar bunu yapıyor?

Atlanta merkezli erkek görüntü danışmanı Aaron Marino, şu fenomeni şöyle anlatıyor: “Çoğu erkek bacaklarını tamamen tıraş etmekle ilgilenmiyor, ancak bir damper eki ile boyu ve dökülmeyi alacaklar. Böylelikle bacak saçları deli değil, fırtınalı ve uzun değil “dedi.

“Saç idare tarzı haline geldi.”

Ek olarak şunları ekliyor: “Benim için tamamen estetik.Benim işe başladığımda kollarımı traş ederek daha fazla tanımlama yaptım.Fitness dünyasında erkeklerin vücut kıllarını çıkarması tabu değil.

Bunu yapmaya devam ettim ve sonra bacaklarımı tıraş etmeye başladı. Bakışı tercih ederim ve daha temizmiş gibi hissediyorum. Saç, ihtiyacım olan şeylerden biri değil. ”

Onu nasıl atlatacaklar?

Artık sadece kadınlar için değil, ülke çapında salonlar var.

New York’ta, Dyanna Body Spa’ya yürüyerek hem sol hem de sağda tam bir bacak balmumu alıp sadece 75 $ alabilirsiniz.

Parlatıcı tıraştan daha uzun sürer ve daha eksiksizdir. Acı veren, evet, ama yine de çok eksiksiz.

Ağrı eşiğiniz yüksekse ve cüzdan doluysa, bu gitmek için iyi bir yoldur.

Sonra tekrar, gerçek bir ustura ile bacaklarda tıraş kendiniz kolaylıkla başa çıkabilir bir şeydir.

İyi bir jel kremi, tek kullanımlık traş makinesi alın ve içinde bulunun.

Derin parlatma dilimlerini önlemek için bıçağı zemine paralel tutun. Başka bir deyişle, ayak bileğinizden kalçanıza kadar traş edin. Sırt üstü dizlerinizi düz tutun, çünkü traş makineleri kemikli bükülmüş dizlerin etrafında kolaylıkla gezinmezler.

Temiz tıraş olduğumda nasıl görünecekler?

Vücudunuzun bazı kısımları vardır, ne kadar tüysüz olsalar da asla ışıltılamazlar. Senin topların olsun diyelim. Ama bacakların mı? Görevi büyük bir kesik ve çentik olmadan tamamlayabileceğinizi varsayarsak, işiniz bittiğinde cildiniz parlamaz.

Vücut yağları parlaklık faktörünü artırabilir, ancak herhangi bir vücut losyonu nem kilitlemek için iyidir.

Depilatöre ne oldu?

Depilasyon kremlerini yapan ince kimya mühendislerine suç değil, fakat onları deneyen adamlar onları epilasyon yöntemlerinden en az etkilenmiş bulmuşlardı.

Bu ürünlerin arkasındaki bilim biraz gizemli, ancak temelde saçlardaki bağları parçalayıp zayıflar ve silinebilirler. Ancak sorun, kremin ince saçlarda iyi çalışabileceği, ancak kaba saçlarda daha az işe yaramasıdır. En iyi ihtimalle sonuçlarınız yamalı olacaktır.

Ayrıca, dürüst olmak gerekirse, bir anne seviyorlar.

Ve Nair for Men web sitesine göre, kullanımlar arasında 72 saat beklemek zorundasınız. Son dakika randevunuz var, ancak dün sabaha kadar depilatoriye kapıldıysanız, duş almaya gelinceye kadar depilatöre bindiyseniz ve bir tanesini elinize alırsanız, beklemek zorunda kalacaksınız … ne yapıyorsunuz ? Unut gitsin. Sadece tıraş edin

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )