Epila Tüy Dökücü Sprey

Epila Tüy Dökücü Sprey

Nedir?

Eski zamanlardan beri istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemler geliştirilmiştir. Günümüzde gelişen teknoloji ile yaklaşık olarak 10 yıldır hayatımızda tüy dökücü kremler vardır ve bu tüy dökücü kremler giderek kendini geliştirmektedir. Son çıkan ürünlerden biri olan Epila Tüy Dökücü, alanında oldukça başarılı bir üründür ve doğal içeriği ile rakiplerinden bir adım önde olmayı başarabilmiştir. Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır ve oldukça etkili bir üründür. Tüylerinizi acısız ve zahmetsiz bir şekilde döker ve zaman içerisinde seyrelterek daha yavaş çıkmalarını sağlar. Bu sayede her kullanımda daha az tüye sahip olursunuz ve daha kolay bir şekilde tüylerinizden arınırsınız. Tüy dökücü krem kullanmak, jiletin aksine tüyleri kuvvetlendirici etki bırakmaz ve ağda gibi ilkel yöntemlere kıyasla hiçbir acı hissetmeden tüylerinizden kurtulursunuz.

Nasıl Kullanılır?

Kullanım açısından oldukça kolay olan Epila Tüy Dökücüherhangi sıradan bir tüy dökücü krem gibi kullanılmaktadır. Tercihen duş almadan önce tüylerinizden arınmak istediğiniz bölgelere yüzeyi kaplayacak şekilde sıkın. Aşırı miktarda ürün kullanımı yalnızca israf olacaktır. Bu nedenle yalnızca orta kalınlıkta bir tabaka oluşturacak şekilde sıkmanız yeterlidir. Sonrasında kıllarınızın kuvvetlilik durumuna göre 5 ila 10 dakika arası bekleyin. Yeterince bekledikten sonra ufak bir bölgede kremi sıyırarak tüylerin dökülüp dökülmediğini test edin. Dökülme gözlemleniyorsa su ile kremli bölgenin tamamını durulayın, gözlemlenmiyorsa 5 dakika daha bekleyin ve sonra tekrar kontrol edin.

İçerik

                Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan Epila Tüy Dökücü, içerisinde cildinize zarar verecek kimyasallar ve koruyucu maddeler barındırmaz. Bitki özlerinin karışımından elde edilir ve oldukça tesirli bir üründür.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
© 2018