Ürün Görseli

18 Madde ile Lazerle Tüy Gidermeye Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

18 Madde ile Lazerle Tüy Gidermeye Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Bak, hepimiz tembel olabiliriz. Tıraş etmek zorunda kalandan daha önce uyanmak istemiyorsunuz, çünkü birkaç gün oldu ve bacaklar yağışlı mevsimlerde Amazon’a benziyor. Ve balmumu saçlarını yetiştirirken önceden Snuffaluffagus’a benzemekle sonuçlanmaz.

Tıraş olmak her şeyden daha fazla rahatsızlık veriyor. Tıraş olmadıysanız ve kot giyiyorsanız o rahatsız edici dikenlenme? Kollarınızın altında saat 5’de gölge var mı? Yalan söyleme, BİLMENİZİ BİLİYORSUNUZ.

İstenmeyen saç dökülmeleriniz için daha kalıcı bir çözüm arıyorsanız, lazer epilasyon sizin için en iyi hizmet olabilir.

1. Lazer epilasyon aslında büyü kullanılarak işe yaramaz.

Bu tedavi, hem cildinize hem de saç türünüze göre ayarlanmış bir kozmetik lazer kullanıyor. Lazer saç foliküllerinin içindeki pigmente yöneltilen yoğun bir ışık demetini ateşler. Bu folikülü kökünden öldürür ve bu emicilerin büyümesini engeller.

 

2. Randevunuzdan önce güneşten uzak durun.

Tam olarak dört hafta önce * en az *. Güneş yanığı varsa veya bronzlaşırsanız bile bu tedaviyi alamazsınız. Açık hava hayranı iseniz lazer epilasyona başlamak için en iyi zaman yaz olmayabilir. Yaz aylarında ciltsiz bir cilde sahip olmak için birçok insan sonbaharda veya kışta tedavilere başlıyor!

 

3. Lazerle çekilen bölgeyi tıraş etmelisiniz.

Tüylü benliğinizle içeri girmeye devam etmeyin. Bu balmumu sarmak gibi değildir ve önceden istenmeyen saçlarınızı büyütmeniz gerekmez.

Bu notta, kısa süre önce bir mum kullandıysanız, lazerli epilasyon için içeri giremezsiniz. Unutmayın: Lazer, saç folikülünüzün BEZENİYETİNİ hedef alır ve bunun çalışması için folikülün aslında orada olması gerekir.

Yapabileceğiniz en iyi şey, randevunuzdan bir gün önce tıraş olmaktır. Yapmazsan, hekim büyük olasılıkla ustura yapacak, böylece işini halledeceksin!

4. Bu aynı zamanda bronzlaştırıcı yataklardan, sprey katranlarından ve tabaklama losyonundan uzak durmayı kapsar.

Bu işten kurtulabileceğinizi de düşünmeyin. Bu konuda realseniz, bazı Netflix programlarını sıraya koyun ve bir süredir içerileri kucaklayın!

 

5. Doktorunuz ilk randevunuzda cildiniz üzerinde bir test yaması sağlayacaktır.

Üzücü gerçek, herkesin cildinin kozmetik lazer tedavilerine iyi tepki vermemesi. Pigment problemleri, renk bozulması ve skar oluşması bazı cilt tiplerinde ortaya çıkabilir, bu nedenle doktorunuza önce küçük bir test paketi yapmanız önemlidir.

 

6. Lazer epilasyon, ilk tedavinizden sonra otomatik olarak ipeksi pürüzsüzleştirmez.

Ben de, sürecin bir BAM tek-bitli anlaşma olduğunu umuyordu , ama ne yazık ki öyle değil. NYC’nin kurul onaylı bir dermatolog olan Dr. Michele Green, BuzzFeed’e olağanüstü sonuçların görülmesi için beş ila altı seanslık lazer epilasyon aldığını söyledi.

7. Randevunuz 20 dakika ila bir saat arasında bir süre alabilir.

Her şey tedavi ettiğiniz bölgeye bağlı. Koltuk altı ve bikini çizgileri hızlı tedaviler eğilimindedir, ancak bacaklar veya sırt gibi diğer alanlar biraz daha uzun sürebilir.

8. Gözlerin yakınında lazerli epilasyon almak BÜYÜK bir hayırdır.

Dinle, biliyorum ki, kozmetik lazerler renkli ışık huzmeleriyle güzel ve masum OLABİLİR, ancak gözlerin çevresinde ciddi tehlikeli olabilirler. Eğer tedavi ediyoruz olursa olsun, gereken her zaman senin doktor sağlayacaktır göz koruması, giyerler.

 

9. Tam vücut lazer epilasyon tedavisi için randevu alamazsınız.

 

Birisi size yapabileceğinizi söylerse, ÇOK VE HIZLI KALIN. Vücudunuzun her oturumu emniyet altına alması gereken belli miktarda kozmetik lazer ışığı ve ısı var.

 

10. Sonuçları görmek istiyorsanız, tutarlı olmalısınız.

 

Beni dinle: Bunun için iyi bir neden var. Saç follikülleri kendi büyüme döngüsündedir. En iyi folliküllerin zappin’inin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için, genellikle en iyi sonuçları gören insanlar her 4-6 haftada bir tedaviye girerler. Bu zaman çerçevesi ölü saç şaftlarının kendi başına düşmesine izin verir.

 

11. Üç ay sonra önemli sonuçlar görmelisiniz.

 

Ben sabırsızlığın kuyruklu üyesiyim, fakat bana güvenin, onunla birlikte kalmak isteyeceksiniz. İlk birkaç muameleden sonra çok fazla fark görmeyebilirsiniz, ancak ç aylık işaretten sonra istenmeyen folliküllerde dramatik bir düşüş görmeye başladım – bundan sonra bile.

 

12. Bazı saç ve cilt türleri tedavi etmek biraz zor olabilir – ancak imkansız değildir.

Koyu saç foliküllerinin genellikle tedavisi kolaydır, çünkü yine lazer saç pigmentini hedef alır. Bu da gri, beyaz, sarışın ve kırmızı pigmentlerin zor olabilmesinin nedenidir.

Koyu tonlar da tedavi etmek daha zor olabilir, ancak imkansız değildir.

Green, “Afrika kökenli Amerikalı ve ten rengi cilt gibi daha koyu cilt tiplerini tedavi edebilen farklı bir lazerim var” dedi.

ND: Yag lazer bunun için en iyisidir. Bununla birlikte, pigment renk değişimini önlemek için doktorunuzla konuşmanız en iyisidir.

13. Tedavinin kendisi özellikle rahatlatıcı değildir.

 

Ben seninle gerçek olacağım Lazer her patladığında sanki biri lastik bir bantla yakalamış gibi geliyor. SÜPER cazip geliyor değil mi? Ancak, uzun vadeli sonuç yarım saatlik acı değerinde olmalıdır.

 

14. Güneş ışınlarına maruz bırakıldıktan sonra püskürtün.

 

Dinle, güneş kremi genel olarak BFF’niz olmalıdır, ancak tedavinizden sonra kesinlikle kullanın. Cildiniz hassastır – öyle hissetmese bile – ve onu mümkün olduğunca korumanız gerekir.

 

15. olsa DEĞİL balmumu DO veya tedavi sonrası koparmak.

 

Tıraş tamamen iyidir, fakat TUVALETLERİNİ BASIN. Lazerle epilasyon tedavisi uygulandıktan sonra saç folliküllerini çıkartın. En iyi sonuçların görülmesi için istenmeyen saçlarınızın tek başına düşmesi gerekiyor.

 

16. Ayrıca, parfüm, deodorant ve sıcak duşlardan kaçının.

 

Tedaviden 24-48 saat sonra, ilk hafta için ılık duş almanız yeterlidir. Ondan sonra altınsın!

 

17. Yani, lazer epilasyon gerçekten güvenli mi?

 

Green, “Lazerli saçlar, kurul onaylı dermatologların ofisinde gerçekleştirildiğinde güvenli ve etkili bir tedavidir” diyor. “Kalıcı saç azalması sağlar ve güvenli, hızlı ve etkilidir.”

 

18. Ve en önemli soru … buna değmez mi ?

BİR BİR ZAMAN EVET, benim düşünceme göre.

Lazerli epilasyon, istenmeyen saçların% 100’ünü kaldırmayı garanti etmez, ancak geri kalan birkaç rahatsız edicinin göze alamayacağı pek görülmez. Daha önce bacaklarımdan tıraş olmadan iki aydır gittim ve gittiğim dikenliklerimdi. Temelde, dayanıklı lazer epilasyon tedavileri, KENDİLİĞİNDEN MÜCADELE SİZİN ÖZGÜRLÜĞÜ eşittir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )